WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WRÓĆ DO PRZEPISÓW KULINARNYCH

WRÓĆ DO ZDROWEGO BLOGA

1. Będziesz zdrowszy

„Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz.„  (Jan Kochanowski)

Otyłość wywołuje wiele chorób, z których niektóre są nieuleczalne a nawet śmiertelne. Szczupłe osoby znacznie rzadziej zapadają na takie choroby jak cukrzyca czy nadciśnienie oraz rzadziej doznają zawałów serca. Jeśli te choroby Cię nie dotyczą to bardzo dobrze, ale żeby zapewnić sobie na długie lata, zrzuć nadmiar tłuszczu już dziś. Pamiętasz ze szkoły fraszkę Kochanowskiego?

 

2. Będziesz żyć dłużej

W pewnym sensie jest to pochodna zdrowia, gdyż unikając chorób związanych z otyłością, darujesz sobie dłuższe życie. Więcej na ten temat w poście o czasie.

 

3. Unikniesz wymiany biodra

Wszystkie nadmierne kilogramy obciążające Twoje stawy przez wiele lat mogą doprowadzić do zwyrodnień stawów. Na nowe biodro trzeba teraz czekać bardzo długo a operacja wymiany jest poważnym zabiegiem.

Znacznie lepiej schudnąć i dać biodrom trochę swobody obniżając ryzyko ich urazów i cieszyć się nimi do późnej starości.

 

4. Będziesz piękniejszy

Zgrabne, szczupłe, jędrne ciało – czy to nie to, czego wszyscy pragniemy? Chcemy patrzeć na siebie w lustrze z dumą i zadowoleniem, chcemy z radością prezentować je światu.

Jakiekolwiek byłyby nasze predyspozycje do piękna, zawsze lepiej wyglądamy szczupli niż z wielkim brzuchem.

Dodatkowo pamiętajmy, że piękno genetyczne szybko przemija, a szczupłe zadbane ciało utrzyma się długo sprawiając, że wciąż jesteś sexy, gdy inni już nie są.

 

5. Zrobisz większą karierę

Pisałem o tym w poście odchudzanie w czasie burzy. Im jesteś ładniejszy tym więcej zarabiasz. Badania wskazują na to, że piękni ludzie zarabiają więcej. Dbając o szczupłą sylwetkę i o swój wygląd, dbasz również o swój portfel.

 

6. Będziesz mieć więcej energii

Wbieganie po schodach, podskoki z radości i nieustanny apetyt na życie to domena ludzi szczupłych. Jeśli czujesz się zmęczony i niewyspany, wiele z tego jest spowodowane otyłością i minie gdy zrzucisz wagę.

 

7. Sporty będą przyjemnością

Rower, łyżwy, narty, bieganie, rolki, tenis, pływanie, joga i cała masa sportów może naprawdę dawać dużo radości i satysfakcji. Szczupłe osoby bawią się uprawiając sporty i cieszą się czując jak ich ciała z nimi współgrają.

Gdy schudniesz i nie będziesz musiał ciągać za sobą całej góry sadła po korcie tenisowym, czy boisku do siatkówki, sport nabierze nowych barw i może Ci przynieść naprawdę dużo radości.

 

8. Będziesz szaleć na parkiecie

Taniec. Jeśli Twoim marzeniem jest samba, rumba, tango, brake-dance czy walc, znacznie łatwiej jest wirować na parkiecie, gdy nie ma się fałdów, które grawitacja mogłaby ściągać do ziemi... No i o partnera do tańca zdecydowanie łatwiej.

 

9. Będziesz tańczyć na stole

…bez obawy że się zarwie...

 

10. Starzy znajomi będą Ci mowić, że się nie zmieniasz

Duża część wrażenia starości wynika z otyłości. Osoba, która znacznie schudnie, wygląda jakby odmłodniała o nawet 10 lat. Jeśli chcesz, żeby starzy znajomi mówili Ci, że nic się nie zmieniłeś – utrzymaj po prostu szczupłą sylwetkę.

 

11. Zwiększa się szanse na flirty i romanse

Spojrzenia.. szepty.. dotyki, niedopowiedzenia, rozmarzone godziny, chwile zapomnienia. Wszystko to czeka na Ciebie. Twoje szczupłe, jędrne ciało samo będzie ściągać uwagę, rozpalać zmysły i burzyć krew.

 

12. Będziesz mieć większe szanse na poznanie drugiej połówki

Większość związków zaczyna się od niewinnych romansów. A jak zaczynają się romanse? – patrz powyżej.

 

13. Twoja druga połówka będzie bardziej sexy

Większość badań wskazuje, że ludzie wiążą się z partnerami o poziomie atrakcyjności podobnym do nich samych. Gdy ty będziesz bardziej sexy, również Twoi partnerzy również będą gorętszy.

 

14. Wszystko będzie dobrze na Tobie wyglądać

Będąc szczupłymi możemy nosić, co nam się żywnie podoba. Koniec z wyszczuplającymi kolorami, zasłaniającymi płaszczami czy bluzami. Na wyprostowanej, szczupłej sylwetce wszystko dobrze wygląda.

Pomyśl o tych wszystkich ubraniach, które chcesz nosić, ale się wstydzisz, bo pokażą Twoje fałdy i wypukłości. Gdy schudniesz – będę tylko podkreślały Twoje doskonałe kształty.

 

15. Lato będzie wspaniałe

Dla grubasa, lato to katorga – gorąco, brak tchu i konieczność wystawienia swoich fałdów na widok publiczny.

Dla szczupłych osób, lato to czas radości. Opalanie się i pokazywanie swojego opalonego ciała – szorty, koszulki na ramiączkach, spódniczki, bikini itp. Gdy schudniesz będziesz kochać plażę i bikini.

 

16. Zmieścisz się w swoim siedzeniu w samolocie

Większość z nas na szczęście jeszcze tam nie dotarła, ale w Stanach linie zaczynają już sprzedawać naprawdę otyłym po 2 bilety, bo nie mieszczą się oni w jednym siedzeniu.

Nie oszukujmy się jednak – wszystko, co jedzą nasi koledzy z za oceanu jest już dostępne w Polsce. Część z nas, jeśli nie zacznie walczyć, dostanie kiedyś na lotnisku podwójny rachunek.

Gdy schudniesz nie będziesz płacić podwójnie.

 

17. Proste czynności staną się naprawdę proste!

Szczupli ludzie wykonują wiele czynności bez żadnego wysiłku, gdy otyli zipią i sapią.

Wiązanie butów nie będzie wymagało siadania i przestanie wywoływać ciśnienie w brzuchu. Podnoszenie przedmiotów z ziemi też nie będzie problem. Wsiadanie i wysiadanie z auta zrobi się łatwe. Tak samo będzie z przechodzeniem przez płot czy wysiadaniem z kajaka.

 

18. Zabawy z dziećmi nabiorą nowego wymiaru

Będziesz naprawdę w stanie bawić się ze swoimi dziećmi w berka i chowanego. Rodzic będzie partnerem do zabawy a nie postacią, która siedzi obok na ławce i patrzy.

 

19. Zabawy z wnukami nabiorą nowego wymiaru

Jeden z moich dziadków woził mnie na bagażniku swojego roweru jak byłem mały, pływał ze mną w rzece i razem łapaliśmy hodowane przez niego króliki.

Drugi dziadek grał ze mną w piłkę.

Naprawdę mam nadzieję, że jeśli będę miał wnuki, będę w stanie ponosić je na barana zamiast siedzieć ociężale w fotelu... albo już nie żyć.

 

20. Schudniecie w liczbach

Korzyści z redukcji masy ciała o 10 kg to:

  • spadek ciśnienia skurczowego o 10 mm Hg,
  • spadek ciśnienia rozkurczowego o 20 mm Hg,
  • spadek cholesterolu całkowitego o 10%,
  • spadek ryzyka rozwoju cukrzycy o 50%,
  • spadek ryzyka przedwczesnego zgonu ogółem o 20-25%,
  • spadek zgonów zależnych od cukrzycy o 30-40%,
  • spadek zgonów zależnych od nowotworów o 40-50%,
  • wzrost tolerancji wysiłku o 33%.
     

21. Dzieci pójdą w Twoje ślady

Ludzie wychowani w domu, gdzie rodzice byli otyli, mają znacznie większe skłonności do otyłości. Wynika to nie tylko z warunków genetycznych, ale także ze zwyczajów i nawyków żywieniowych przejmowanych od rodziców.

"Czym skorupka za młodu nasiąknie...”

Schudnij dla swoich narodzonych albo jeszcze nienarodzonych dzieci.

 

22. Będziesz żyć życiem swoich marzeń

Powiedz szczerze – czy jak byłeś mały, bycie grubasem było Twoim marzeniem?

 

23. Upadki będą mniej przykre

Dla szczupłej, wysportowanej osoby, upadek na lodzie to powód do śmiechu. Dla grubasa – stłuczenia i złamania.

 

24. Łatwiej zdobędziesz szacunek

Nieważne jak dobry byłbyś w tym co robisz, ludziom będzie znacznie trudniej szanować Cię, jeśli widzą, że nie panujesz nad swoim ciałem.

 

25. W zdrowym ciele zdrowy umysł

Energia i witalność szczupłych osób pozwala im lepiej się skoncentrować i osiągać lepsze wyniki intelektualnie. Ich umysły nie są zaćmione falami cukru i jego braku a ciała nie przeszkadzają im w koncentracji wzdęciami itp.

Gdy schudniesz, Twój umysł będzie bardziej skory do pracy.

 

26. Okolicznościowy tort to nie grzech

Gdy jesteś szczupły, możesz sobie pozwolić na okazjonalne słabości. Tort urodzinowy, lody, czasem jakieś gazowane napoje. Nie będziesz przy tym czuć wyrzutów sumienia. Szczupli ludzie nie przechodzą przez cykle „jem – jestem zły na siebie, bo się objadłem”. Jak czasem się im zdarzy za bardzo najeść to nie grzech – w końcu są szczupli.

I ty też tak będziesz!

 

27. Sex

Dostałeś kalendarz „365 pozycji na każdy dzień w roku”? Jak jesteś szczupły, na pewno dasz ratę wykonać więcej z nich. Będziesz też pewnie miał po temu więcej okazji.

 

28. Nie będziesz niewolnikiem jedzenia

Gdy wyrwiesz się z matni jedzenia i schudniesz – jesteś wolny. Umiesz nie myśleć o jedzeniu. Umiesz zostawić jedzenie na talerzu. Ty kontrolujesz jedzenie a nie ono Ciebie.

 

29. Będziesz ekonomiczny przy barze

Ilość alkoholu potrzebna do upicia się jest bezpośrednio zależna od wagi. Gdy schudniesz, będziesz potrzebować mniej.

Chcesz przy barze osiągać ten sam efekt za pół ceny – schudnij!

 

30. Będziesz pozować do zdjęć

Czy gdy ktoś robi zdjęcia, chowasz się za innymi, żeby było widać tylko Twoją głowę? Lub szybko łapiesz coś, co zasłoni Twój brzuch?

Gdy schudniesz, będziesz z radością prezentować swoje kształty przez fotografem.

 

31. Siądziesz spokojne na ogrodowym krzesełku

Jednym z wydarzeń, których obawiam się najbardziej jest moment, gdy siadam w towarzystwie na jakimś plastikowym czy innym krzesełku, a ono łamie się pode mną z trzaskiem.

Będąc szczupłym nie będziesz odczuwał takich lęków.

 

32. Poprawi się Twój sen

Otyłe osoby znacznie mają znacznie większe skłonności do duszności w nocy, co powoduje niewyspanie, gorsze samopoczucie a w skrajnych przypadkach niekontrolowane zasypianie.

 

33. Przestaniesz chrapać

Otyłość sprzyja chrapaniu. Wprawdzie chrapią również szczupłe osoby, ale przypadłość ta jest zdecydowanie nasilona w przypadku osób otyłych. Jeśli nie chcesz budzić swojego partnera albo ludzi w pokoju za ścianą - schudnij. Twoje chrapanie na pewno osłabnie lub zniknie całkowicie.

 

34. Podniesie się Twoja samoocena

Wszystkie te momenty, w których czujesz się gorszy bo jesteś gruby, znikną. Będziesz mieć wyższą samoocenę i większą wiarę w siebie.

 

35. Rozmowy nie będą już to Tobie

Gdy schudniesz, kiedy w towarzystwie pojawi się w rozmowie temat otyłości, nie będziesz się czuć jak by wszyscy mówili o Tobie.

 

36. Twój lekarz przestanie Ci sugerować, że należy schudnąć

Przychodzisz do lekarza z bólem pleców a no Ci mówi, że trzeba schudnąć. Przychodzisz z bólami brzucha – również schudnąć. Ogólne przemęczenie – schudnąć.

Szczupli nie dostają takich zaleceń. I rzadziej chodzą do lekarza.

 

37. Przestaniesz się bać, że Twoja druga połówka zostawi Cię dla kogoś szczuplejszego.

Pocieszenie w stylu; „Uwielbiam Twoje fałdki Kotku”, chyba nikogo nie uspokoi.

 

38. Będziesz kąpać się z kajaka

...lub łodzi na środku jeziora bez obawy, że nie wciągniesz się z powrotem na pokład.

 

39. Ludzie będą się za Tobą oglądać

... bo wyglądasz bosko a nie żeby zobaczyć grubasa.

 

40. Odzyskasz kontakt ze stopami

Kiedy ostatnio byłeś w stanie je zobaczyć stojąc prosto i patrząc w dół?

 

41. Będziesz mieć jeden podbródek

Drugi podbródek naprawdę może zniknąć wraz z utratą wagi.

 

42. Będziesz mieć świetne zdjęcia „przed” i „po”

Ludzie patrząc Twoje stare zdjęcia nie będą mogli uwierzyć, że to Ty!

 

43. Usłyszysz komplementy

Naprawdę nie trzeba gubić wiele, żeby zacząć dostawać komplementy na temat swojego wyglądu. Z każdym krokiem będziesz coraz częściej słyszeć, że świetnie wyglądasz.

 

44. Uda przestaną ocierać Ci się podczas chodzenia

Wycierasz spodnie głównie na udach? Jak schudniesz, to się skończy.

 

45. Nie będziesz się wstydzić przyznać ile ważysz

Wstydzisz się i unikasz odpowiedzi na pytania o wagę? Jak schudniesz, będziesz się z nią obnosić wszem i wobec.

 

46. Będziesz motywacją dla innych

Będziesz inspiracją dla innych. Dasz im wiarę i nadzieję, że oni też mogą schudnąć.

 

47. Będziesz stawać z podłogi z gracją

... bez ziajania, sapania i podpierania się o sprzęty.

 

48. Przestaniesz plamić koszule podczas jedzenia

... bo w końcu będziesz w stanie nachylić się nad talerzem.

 

49. Pozbędziesz się tych spojrzeń w restauracji

... które mówią: „Gdybym był tak gruby jak ty, to bym nie jadł”.

 

50. Pozbędziesz się tych spojrzeń w siłowni

... które mówią: „No ten to naprawdę potrzebuje ruchu”.

 

51. Przestaniesz szukać wymówek

Ile razy szukałeś wymówek żeby czegoś nie robić, kiedy tak naprawdę wiedziałeś, że to Twoja waga stoi Ci na drodze. Gdy schudniesz, przestaniesz szukać wymówek.

 

52. Będziesz mógł poznać ludzi on-line

... i wysłać swoje prawdziwe zdjęcie.

 

53. Przestaniesz myśleć o jedzeniu

Szczupli ludzie naprawdę nie myślą o jedzeniu nawet godzinami. Przechodząc koło barów i półek ze słodyczami nie patrzą się na nie zachłannie.

 

54. Będziesz z łatwością zostawiać jedzenie na talerzu

... zamiast zawsze sprzątać wszystko do końca.

 

55. Będziesz mógł szaleć i wygłupiać się

... bez obawy, że wyglądasz jak podskakujący hipcio.

 

56. Skończą się komentarze o wielorybie

... na zawsze

 

57. Zaczniesz nosić opięte ciuszki

Nie będziesz już skazany na obwisłe, luźne bluzy ukrywające okrągłe kształty.

 

58. Palce u rąk przestaną wyglądać jak serdelki

... i biżuteria z młodości znów zacznie pasować

 

59. Wzbudzisz zazdrość na zlocie klasowym

Wszyscy osobnicy płci przeciwnej będą pożerać Cię wzrokiem i zastanawiać się, jakimi głupkami byli, że nie podrywali Cię bardziej po lekcjach.

 

60. Mniejsze szanse na celulitis

Celulitis nie zależy jedynie od otyłości, ale nadmiar tłuszczu zdecydowanie powoduje jego powstawanie.

 

61. Będziesz w stanie podciągnąć kolana do klatki piersiowej

… i będzie Ci wciąż wygodnie.

 

62. Rozmiary przestaną być sekretem

Podając swoje rozmiary w sklepie odzieżowym, będziesz robić to z dumą.

 

63. Będziesz mógł spać we dwoje w jednym śpiworze

„Pod namiotem, w chłodne dni, nic nie grzeje tak jak Ty!” A tak na serio, to wsunięcie się ze swoją lepszą połówką w jeden śpiwór to nie lada satysfakcja.

 

64. Twoje kostki u nóg będą zgrabniejsze

Będą wyglądały jak kostki u nóg a nie jak połówki piłeczek tenisowych.

 

65. Znów pokażą Ci się obojczyki

Tak, tak – one naprawdę gdzieś tam są i czekają żeby pokazać się światu.

 

66. Będziesz w stanie zrobić 100 pompek

Naprawdę każdy, jak poćwiczy, może zrobić 100 pompek. Dużo jednak zależy od tego jaki ciężar będziesz podnosić na swoich rękach.

 

67. Będziesz dumny z siebie

Po prostu! Będziesz dumny ze swojego osiągnięcia!

 

68. Nie będziesz ukrywać brzucha

Gdy schudniesz b będziesz trzymał torebki, poduszki i ręce na ich właściwych miejscach. Nie będą już potrzebne do zasłaniania brzucha.

 

69. Poprowadzisz po schodach

Przestaniesz się wstydzić wchodzić przodem po schodach bo przestaniesz się obawiać, że inni widzą jaki masz gruby tyłek.

 

Dla facetów

70. Nie staniesz się kobietą

Tłuszcz powoduje wydzielanie estrogenu przez organizm. Estrogen to hormon żeński. Im jesteś grubszy, tym bardziej jesteś kobiecy. A na serio – nie ma nic gorszego niż piersi u faceta.

 

71. Pokażą Ci się mięśnie

Twoje mięśnie nie będą ukryte pod tłuszczem, ale będą pięknie prezentować się pod skórą. Sporo osób, gdyby schudło, odkryłoby ładne kształty mięśni, które teraz kryją się pod tłuszczową kołderką.

 

72. Wyleczysz się z lustrzycy

Dla niezorientowanych – definicja.

 

Dla kobiet

73. Twój mężczyzna weźmie Cię na ręce

Nie żeby faceci mieli specjalną skłonność do noszenia kobiet na rękach, ale jeśli przekroczysz pewną wagę, to nawet przy najlepszych chęciach, Twój luby Cię nie uniesie.

Daj nosić się na rękach – schudnij!

 

74. Będziesz nosić naprawdę seksowną bieliznę

Taką jak kobiety z plakatów Victoria’s Secret.

 

75. Nikt się już nie spyta: „który to miesiąc?” gdy nie będziesz w ciąży.

Ci, którym taka sytuacja się zdarzyła naprawdę nie chcą jej już nigdy doświadczyć. Ty możesz jej uniknąć.

Wymyśliłem tylko 75 ze stu powodów żeby schudnąć. Mam nadzieję, że się podobają.

Pozostałe 25 pozostawiam wam. Wpisujcie je w komentarze a ja będę przenosił je do tego postu. Jestem pewien, że jest jeszcze wiele powodów które mi nawet nie przyszły do głowy. Czekam na wasz głos.

 

Nadesłane przez czytelników

Nadesłane przez Monti77

76. Będziesz kupować co Ci się podoba

W końcu wchodząc do sklepu kupisz to Co Ci się podoba a nie to, co na Ciebie pasuje. Koniec z wymykaniem się ze sklepu ponieważ nie było w nim nic w Twoim rozmiarze.

 

77. Urodzisz zdrowe dzieci

Szczupłe kobiety mają większe szanse na urodzenie zdrowych dzieci. Dodatkowo, rzadziej zapadają w czasie ciąży na takie choroby jak cukrzyca.

 

78. Uzyskasz pozycję eksperta od zdrowia i wyglądu

Znajomi będą przychodzić do Ciebie po rady na temat zdrowego odżywiania, odchudzania i pięknego wyglądu. Każdy będzie chciał uczyć się od Ciebie jak osiągnąć sukces.

 

79. Zakupy z koleżanką staną się frajdą

Szukasz wymówek, żeby nie iść ze szczuplejszą koleżanką na zakupy? Gdy schudniesz, sama będziesz namawiać innych na wspólne zakupy - przecież zakupy we dwie to prawdziwa frajda.

 

Nadesłane przez Kasię

80. Będziesz się budzić rano z płaskim brzuszkiem

Wyobrażasz to sobie? Budzisz się rano jak zwykle, ale coś jest inaczej... jesteś szczupła! Dotykasz ręką brzucha a on jest płaski. Aż chce się wstawać i żyć!

 

81. Cieszysz się że karmisz się zdrowym jedzeniem

...co daje nam energię i satysfakcję, że jesteś dla siebie dobra i dbasz o siebie.

 

82. Bo jesteś tego warta!

Każdy z nas zasługuje na bycie szczupłym i wysportowanym.

 

Nadesłane przez kaka

83. Zużyjesz mniej balsamu do Ciała

... bo będziesz smarować mniejszą powierzchnię.

 

84. Skurczy Ci się żołądek

Będziesz mieć mniejszy apetyt i mniej jeść. Będziesz się też mniej uwypuklać z przodu.

 

85. Nie będziesz się ocierać o ludzi przechodząc między rzędami

...no chyba że akurat będziesz mieć ochotę na otarcie się :)

 

86. Pokochasz swoje odbicie w lustrze

... i będziesz się w nim przeglądać z dumą.

 

87. Pokażesz swoje oczy

Na szczupłej twarzy lepiej widać oczy a uśmiech w towarzystwie kości policzkowych jest sympatyczniejszy.

 

88. Zyskasz uczucie, że zrobiłeś coś dla siebie

Szczupła sylwetka to jeden z najlepszych prezentów jaki możesz dobie sprawić.

 

89. Zaoszczędzisz pieniądze

...które inaczej wydałbyś na jedzenie

 

90. Ureguluje Ci się poziom hormonów

Zyskasz lepsze samopoczucie, więcej spokoju oraz zdrowszą i piękniejszą cerę.

 

92. Wzrośnie twoja "wychodność z domu"

Nie będziesz już szukać wymówek, że nie masz czasu itp.

 

Nadesłane przez karolkę

93. Nie będziesz spięta

...gdy on będzie Cię dotykał.

 

Nadesłane przez Justynę

94. Zmieścisz się do zatłoczonego autobusu czy pociągu

... i nie będziesz zawadzać brzuchem o ludzi.

 

95. Nikt Ci nie ukradnie spodni w szatni na basenie

... bo będą na niego za małe.

 

96. Na egzaminie ustnym nikt nie zauważy, że mówisz nie na temat

... bo wszyscy będą podziwiać Twoją wspaniałą sylwetkę.

 

Nadesłane przez Kingę

97. Będziesz mogła chodzić na obcasach

... i nie spuchną Ci nogi.

 

98. Rozmiar buta spadnie Ci o jeden, dwa numery

99. Przestaniesz się tak mocno pocić

100. Będziesz spoglądać w lustro i mówiąc sobie: “TAK, UDAŁO MI SIĘ, WARTO BYŁO DLA OSIĄGNIĘCIA TAK PIĘKNEJ SYLWETKI”

26 października 2016

100 POWODÓW ŻEBY SCHUDNĄĆ!

Z serii Zdrowy Blog:

25 stycznia 2019
KULKI MOCY Z CIECIERZYCY Składniki na 8 porcji: Zjedz 1 z 8 porcji Ciecierzyca (ugotowana) - 400 g (20 x Łyżka) Miód pszczeli - 48 g (2 x Łyżka) Masło
21 stycznia 2019
Grillowana pierś z kurczaka z pieczonymi ziemniaczkami i batatami oraz marchewka z groszkiem  Składniki na 1 porcje: Marchew z groszkiem, mrożona - 250 g (1.67 x Porcja) Oliwa z oliwek

COŚ NA DESER:

Dołącz do nas na:

 

 

 

 

Twój e-mail
ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

GABINET W BYTOMIU

 

ul. Stanisława Moniuszki 20
41-902 Bytom

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek 08:00 – 16:00
wtorek 08:00 – 16:00
środa 12:00 – 20:00
czwartek 12:00 – 20:00
piątek 12:00 – 16:00

Inne godziny pracy rejestracji są uzależnione od godzin pracy dietetyków.

 

 

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

Twój e-mail
ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.