Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Preferowany termin
Wybierz rodzaj
Trener Stacjonarny
Trener Online
Treść wiadomości
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie zwlekaj dłużej.

Zapisz się na wizytę już dziś.

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z zapisaniem się na wybrany termin, jednak w przypadku dostępności tego terminu przysługuje gwarancja pierwszeństwa. O potwierdzeniu lub zaproponowaniu ostatecznego terminu poinformujemy telefonicznie lub mailowo.

Co proponujemy?


 

Indywidualnie dobrana dieta połączona z wysiłkiem fizycznym  to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. 

Podczas sesji treningowej trener personalny zagwarantuje Ci bezpieczeństwo, odpowiedni program treningowy oraz zadba o poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń. 

Ściśle określone składowe treningu tj. plan treningowy, dobór ćwiczeń, liczba serii, powtórzeń, przerw między seriami, technika, oddychanie  są przez trenera starannie dobrane do Twoich potrzeb.

Wykupując u nas jeden z pakietów odchudzających dostajesz gratis pierwsze spotkanie z trenerem – sam dokonasz wyboru czy chcesz ćwiczyć pod okiem instruktora czy pozostaniesz tylko przy diecie.

TRENINGI SPALAJĄCE

TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

 

TRENINGI UKIERUNKOWANE NA

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

 

TRENING UJĘDRNIAJĄCY

TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY

NASZE TRENINGI:

TRENINGI SPALAJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

TRENINGI NA WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

TRENING UJĘDRNIAJĄCY

TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

UMÓW SIĘ TELEFONICZNIE

NAPISZ DO NAS

INDYWIDUALNY TRENER

TYCHY


Sławomir Buturla - tyszanin, absolwent tyskich szkół, pracownik tyskich firm, trener personalny, redaktor sportowy.
Od małego związany ze sportem, głównie piłką nożną. Z MOSM Tychy na trzy lata trafił do GKS Tychy, z którym w trakcie trzy letniej przygody wywalczył awans z IV do II ligi. Następnie przez trzy lata grał, również w IV-ligowym, GTS Bojszowy, by na pół roku trafić do Unii Bieruń Stary. Kontuzja zatrzymała piłkarski epizod Sławka, choć próbował jeszcze swoich sił w OKS Zet Tychy.
Po wyleczeniu zerwanych więzadeł krzyżowych kolana rozpoczął przygodę ze sportami siłowymi, a także biegami z przeszkodami. W dorobku ma starty w takich biegach jak Masakrator Run, Barbarian Race, Runmageddon czy Spartan Race.
Na codzień jest trenerem personalnym oraz grupowym. Prowadzi grupę Spartan Race Training Group Tychy, a także zajęcia funkcjonalne w klubie Viking Training Center, którego jest współzałożycielem.
Pełni również funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Sportowe Tychy. Organizacja ta słynie m.in. z organizacji serii Całodobowych Meczów Piłki Nożnej, których Sławek jest inicjatorem. Na codzień prowadzi portal sportowy tyskiflesz.pl.

Pacjenci Poradni w Tychach, przy zakupie programów żywieniowych mogą skorzystać z  jednego bezpłatnego spotkania z Trenerem Sławkiem. Szczegóły do Uzgodnienia Indywidualnie.

Sławomir Buturla- Tychy

 

Sławomir Buturla- Tychy

 

Sławomir Buturla- Tychy

 

Z kim współpracujemy?


 

Arek Fitness Arkadia - Zabrze

Ewelina Fitness Arkadia - Zabrze

Sandra Fitness Arkadia - Zabrze

Magda Fitness Arkadia - Zabrze

ZABRZE


W Zabrzu nasza współpraca świetnie układa nam się z wszystkimi Instruktorami Klubu Fitness Arkadia.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona internetową klubu TUTAJ.

 

Nasi Pacjenci przy wykupieniu programu żywieniowego również mogą skorzystać z jednorazowego bezpłatnego spotkania w klubie - zapraszamy na wybrane zajęcia.

 

 

TRENERZY STACJONARNI

TRENERZY ONLINE

Paweł Gąsior

 

Trening personalny, BLACKROLL®, bieganie, skitury


Paweł Gąsior uprawiał przez lata wiele dyscyplin sportowych m.in. siatkówkę, tenisa czy squasha. Lata treningów karate tradycyjnego przełożyły się na uzyskanie czarnego pasa. Jest trenerem personalnym, BLACKROLL® oraz instruktorem nordic walking. Od czasu jak mieszka w Beskidach realizuje się sportowo biegając po górach ustanawiając sobie coraz to nowe wyzwania. W zimie eksploruje okoliczne masywy na skiturach i poszukuje adrenaliny uprawiając freeride. W sezonie letnim narty zamienia na rower, na którym śmiga pomiędzy drzewami.

Maciej Górzyński

 

 

Bieganie


Maciej Górzyński - sport jest jego największą pasją życiową od najmłodszych lat. W czasach studenckich reprezentował Politechnikę Warszawską w skoku w dal (rek. życ. 6,54m.) i skoku wzwyż (rek.życ. 1,90m.). Bieganie długodystansowe zagościło na dobre w jego życiu w roku 2004, kiedy po raz pierwszy przebiegł maraton. W kolejnych latach systematycznie zgłębiał tajniki treningu, został licencjonowanym instruktorem lekkiej atletyki. W latach 2004-2017 ukończył 112 biegów długodystansowych, w tym 22 maratony. W ostatnich 5 latach sześć razy osiągał w maratonie wyniki pomiędzy 2:44 i 2:47. Od kilku lat przekazuje swoją wiedzę biegową jako trener setkom amatorów pragnącym realizować swoje cele biegowe.

Bartosz Nowicki

 

Bieganie


Bartosz Nowicki - W latach młodości reprezentant Polski, multimedalista mistrzostw Polski w biegach i dwukrotny medalista mistrzostw Europy (junior, senior). Zafascynowany człowiekiem i rozwojem jego możliwości mentalnych oraz fizycznych. Trener profesjonalistów i amatorów. Uwielbia trenować zawodników patrząc ludziom w oczy. Zawodowo jest żołnierzem, poza godzinami ​pracy ​oddany Tata małego Julka​.​

Piotr Drobnik

 

Bieganie


Piotr Drobnik - Bieganie towarzyszy mu od 2006 roku i obecnie nie wyobraża sobie życia bez tego sportu. Podczas swojej wieloletniej przygody z wyczynowym bieganiem zdobył wiele medali Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce na dystansach od 800m do 5000m. Jego koronny dystans to 1500m - 3:42.30. Udało mu się również wystartować z Orzełkiem na piersi i reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy. Od 2017 roku sprawdza swoje możliwości w biegach ulicznych, jego specjalizacja to 5km, 10km i półmaraton.

Michał Żurawski

 

Bieganie


Michał Żurawski - Początki jego biegania to czasy podstawówki i bieganie w SKS. Wtedy były pierwsze zawody międzyszkolne, biegi wojewódzkie. Okres szkoły​ ​średniej i studiów to czas innych fascynacji koszykówką (magia NBA) i sport​ami​ walki.​ ​Począwszy od 2005 roku trenuję regularnie biegi długodystansowe i uczestniczę w zawodach.
​Jestem ​medalistą Mistrzostw Polski Weteranów w biegach na 5 000 m, 10 000 m oraz 3 000 m (hala).​ ​Choć każdy kolejny mój rekord to ogromna radość, to biegam nie dla wyników, ale dlatego, że bardzo to lubię. Chyba te dwie rzeczy z resztą łączą się i przeplatają.​ ​Życiówki: 10 k 33:01 (trasa z atestem 33:37)​ ​5k: 16:08 (trasa z atestem 16:21)​.​

Paweł Pigmej Krawczyk

 

Biegi górskie


Paweł Pigmej Krawczyk - Z górami związany jestem od dawna, z biegami górskimi od 2005 roku, kiedy wystartowały w Gorce Maraton. Po tej przygodzie już nie wrócił na asfalt, a górskie szlaki pokonywane biegiem stały się jego życiową pasją. Duże doświadczenie zdobyte podczas lat treningu i wielu startów, pozwalają mu cały czas się rozwijać i podnosić poprzeczkę. W biegach wysokogórskich typu skyrunning czuje się najlepiej. Stara się mocno ścigać, nie odpuszczając najlepszym!

Anna Makuch

 

Narciarstwo, canicross


Anna Makucha - Sport to jej pasja, którą rozwija już od najmłodszych lat. Próbowała wielu dyscyplin, realizując się w narciarstwie zjazdowym i ergometrze wioślarskim jako reprezentantka AZS UJ. Przez kilka lat wspinała się i jeździła sporo na rowerze. Jest instruktorem narciarstwa SITN-PZN oraz nordic walking. Od czasu jak mieszka w Beskidach biega po okolicznych górkach sama i z moim psem Dragonem, a w zimie odkrywa nowe szlaki na skiturach.

Józef Koźmiński

 

Bieganie, narciarstwo biegowe


Józef Koźmiński - J​est​ absolwent​em​ AWF Krakó​w, ​trenerem oraz pasjonatem biegów długodystansowych. Zawodowo pracuje jako nauczyciel wf-u więc sport nie opuszcza go nawet na chwilę. Jego największy sukces biegowy to II-gie miejsce w Pucharze Euroregionu Beskidy w biegach ulicznych. Ponadto jego rekordy życiowe to: na 5km - 00:16:35, 10km - 00:34:38, półmaraton - 01:18:26. W sezonie zimowym realizuję się jako instruktor narciarstwa biegowego, co pozwala mu zachować formę przez cały rok.

Kacper Gąsior

 

MTB, slackline, kuglarstwo


Kacper Gąsior - Uprawia sport od najmłodszych lat. Najpierw było karate tradycyjne przeplatane treningami pływania. Następnie odkrył niesamowity sport wymagający nie lada koordynacji jakim jest slackline, a dokładniej trickline. Równocześnie poznał smak adrenaliny w jeździe na rowerze górskim. Zaczynając od MTB rozwijał swoją pasję co sprawiło, że zakochał się w enduro i w downhillu. Obecnie najwięcej czasu spędza doskonaląc swoje umiejętności kuglarskie: żonglerkę oraz kendamę. W zimie uprawia narciarstwo zjazdowe, a od kilku lat pokochał wolność jaką daje skituring i freeride.

ZAPISZ SIĘ

ZADZWOŃ

NAPISZ

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

GABINET W BYTOMIU

 

ul. Stanisława Moniuszki 20
41-902 Bytom

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek 08:00 – 16:00
wtorek 08:00 – 16:00
środa 12:00 – 20:00
czwartek 12:00 – 20:00
piątek 12:00 – 16:00

Inne godziny pracy rejestracji są uzależnione od godzin pracy dietetyków.

 

 

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

Twój e-mail
ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.