Jak wygląda kurs?


 

KURS DIETETYKI PODSTAWOWY pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu żywienia człowieka.

Po ukończeniu kursu dietetyki podstawowego (zaliczeniu egzaminu) otrzymujesz legalny certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu ze zdjęciem.

 

Wystawiony certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu pozwala na podjęcie legalnej pracy jako specjalista żywienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej (na życzenie wystawiamy certyfikat w języku angielskim oraz innych językach).

 

Ponieważ Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia (Centrum Kształcenia Ustawicznego) – posiada wpis do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych), również osoby posiadające status bezrobotnych mogą ubiegać się o zwrot kosztów szkolenia w Urzędzie Pracy.

Numer ewidencyjny wpisu RIS: 2.24/00211/2014.

Sprawdź wpis do RIS na stronie Urzędu Pracy. - KLIKNIJ TUTAJ. 

 

Zapisując się na kurs przydzielamy każdemu kursantowi indywidualnego dietetyka prowadzącego, który podczas trwania kursu odpowiada na pytania i udziela niezbędnych porad i konsultacji. Nie musisz czekać na zebranie się grupy szkoleniowej.
Nasz atut to indywidualne podejście do każdego kursanta.

 

ZAWÓD DIETETYKDietetyk jest specjalistą, który posiada wiedzę nie tylko z zakresu żywienia człowieka, ale również biochemii, anatomii, psychologii oraz medycyny. 
Celem pracy dietetyka jest prowadzenie terapii dietetycznej, zachęcanie do zmiany nawyków żywieniowych, szerzenie wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej oraz wspomaganie leczenia dietetycznego wielu chorób.
Klasyfikacja zawodów i specjalności wydana na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27.04.2010 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który w sposób usystematyzowany grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.
Zgodnie z  klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy dietetyk został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 322001
Po zdanym egzamianie uczestnik kursu otrzymuje dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania zawodu dietetyka (sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 322001).

 

 

CO ZAWIERA KURS?


Kurs dietetyki podstawowy składa się z 5 sesji opracowanych w formie ponad 400 slajdów bogato ilustrowanych prezentacji multimedialnych oraz materiałów w formie e-booków (format pdf) zawartych w 16 skoroszytach (łącznie ponad 250 stron).

 

Materiały zawierają tabele, normy żywienia, przykłady jadłospisów, zadania.

Cały kurs trwa 50 h dydaktycznych.

Materiały otrzymujesz droga elektroniczną. Istnieje również możliwość wysłania materiałów pocztą polską (za dodatkową opłatą - zobacz cennik) – otrzymujesz wówczas 16 wydrukowanych książeczek i płytę z nagranymi prezentacjami oraz zadaniami.

 

NOWOŚĆ! Wykupując kurs w naszej placówce otrzymujesz GRATIS miesięczny dostęp do programu kcalmar, wraz z dokładną instrukcja obsługi programu w formie filmu i prezentacji.

 

Dostęp do najnowszego programu do  tworzenia jadłospisów kcalmar.pro (do wyboru 3 pakiety: Premium,  Master lub Student) jest ważny przez miesiąc od momentu wprowadzenia kodu, który otrzymasz wraz z wykupionym kursem.

 

Program jest dodatkiem ułatwiającym układanie jadłospisów, nie należy miesięcznego dostępu do programu wiązać z czasem trwania kursu, który jest uzależniony od indywidualnych możliwości kursantów. Jednakże program  kursu jest możliwy do przyswojenia w miesiąc czasu dlatego też, otrzymujecie Państwo miesięczny dostęp do programu kcalmar.  W przypadku realizowania kursu przez okres dłuższy niż miesiąc proponujemy Państwu dodatkową zniżkę na wykupienie kolejnego miesiąca programu (patrz poniżej). Niezależnie od tego czy wykupujesz jeden kurs czy cały pakiet otrzymujesz  jeden kod dostępowy do programu kcalmar który upoważnia do miesięcznego dostępu do programu.

 

 

 

Sprawdź jak to wygląda w praktyce tutaj - link na stronę https://kcalmar.com/accounts/dietitian/login/

 

A może korzystasz już z KCALMAR.PRO - jeśli tak to mamy dla Ciebie kod na 25% zniżki na zakup programu kcalmarPRO (do wyboru 3 pakiety: Premium,  Master lub Student).

 

OFERTA LIMITOWANA DO 09.12.2018

 

 

Do kogo skierowany jest kurs (wymagania dla uczestników)?


Kurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych zdrowiem, zdrowym żywieniem, którzy wiążą swoja przyszłość zawodową z dietetyką i profilaktyką zdrowia. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby nie związane wcześniej z dietetyką ale także, lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci itp.

 

 

Co zyskujesz kończąc kurs?


Ukończenie kursu pozwala na podjęcie legalnej pracy jako specjalista żywienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej (na życzenie wystawiamy certyfikat w języku angielskim oraz innych językach). Kurs upoważnia do podjęcia pracy w klubach fitness, ośrodkach sportu i rekreacji, gabinetach dietetycznych, sklepach ze zdrową żywnością.
Po ukończeniu kursu masz także prawo do prowadzenia własnej działalności gospodarczej związanej z dietetyką, suplementacją itp.
Kurs dietetyki online daje takie same kwalifikacje jak kurs stacjonarny.

 

 

KOSZT


CENA KURSU REGULARNA:

700 zł 490 zł

Cena promocyjna do 18.11.2018 r.

 

Możesz dokonać zapłaty w dwóch  ratach.
W przypadku ceny regularnej (rata 1 - 400 zł , rata II - 300 zł),
w przypadku ceny promocyjnej (rata 1 - 290 zł , rata II - 200 zł).

 

 

 

DIETETYCY PROWADZĄCY


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dietetyk prowadzący przydzielany jest losowo. Nie ma możliwości wyboru dietetyka prowadzącego. O tym jaki dietetyk będzie prowadził Twój kurs zostaniesz poinformowany po opłaceniu kursu wraz z otrzymaniem materiałów szkoleniowych.

 

 

 

Jak to wygląda w praktyce?


 1. Aby zakupić kurs kliknij KUP TERAZ. Strona przekieruje Cię do naszego sklepu gdzie możesz wybrać interesujący Cię kurs lub pakiet kursów.
 2. UWAGA! Jeżeli potrzebujesz fakturę prosimy o wpisanie w uwagach danych do faktury!

  Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany email z prośbą u uzupełnienie danych do dyplomu i certyfikatu. Prosimy o jego wypełnienie, ponieważ bez tego nie będziemy mogli wystawić dokumentów po zaliczeniu kursu.

 3. Po opłaceniu kursu dostaniesz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz kod na miesięczny dostęp do programu KCALMAR.
 4. Materiały w wersji drukowanej (jeżeli zostały one dodatkowo zamówione) wysyłane są do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.
 5. Po otrzymaniu materiałów szkoleniowych masz nielimitowany czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązanie zadań.
 6. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursantów, nie narzucamy reżimu czasowego.
 7. Każda sesja zawiera zestaw pytań i zadań, na które uczestnik kursu jest zobowiązany udzielić odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłamy mailowo do dietetyka prowadzącego na kartach odpowiedzi, które dołączone są do każdej sesji, dietetyk prowadzący po sprawdzeniu zadań przesyła informację o zaliczeniu poszczególnych sesji lub konieczności poprawienia zadań wg wskazówek, których udzieli.
 8. Po zaliczeniu wszystkich sesji otrzymujesz informacje o zaliczeniu kursu.
 9. Dyplom oraz certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest pocztą polską do 21 dni roboczych, od momentu otrzymania zdjęcia po zaliczeniu kursu. (UWAGA: wysyłka dyplomu może ulec opóźnieniu, jeśli nie otrzymaliśmy wcześniej zdjęcia niezbędnego do jego wyrobienia - wszelkie informacje o zdjęciu niezbędnym do wyrobienia dyplomu otrzymujesz w mailu potwierdzającym rejestracje).
 10. Kursant otrzymuje certyfikat w j. polskim i j. angielskim. Dyplom wystawiany jest tylko w j. polskim. - Obowiązuje od 01.07.2018r.
 11. Na dyplomie nie ma informacji o formie ukończenia kursu.

 

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MATERIAŁÓW!

Po zaksięgowaniu wpłaty przesłany zostanie e-mail potwierdzający zrealizowanie zakupu, który będzie zawierał link do szczegółów Twojego zamówienia. Pod tym linkiem pojawi się plik z dostępem do materiałów szkoleniowych, który należy pobrać i postępować według instrukcji.

 

 

 

ZOBACZ PROGRAM KURSU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS ONLINE: DIETETYKA I STOPNIA (PODSTAWOWY)

Imię i nazwisko
Adres
Twój e-mail
Telefon
PESEL
Miejsce urodzenia
Płatność ratalna
TAK
NIE
Rodzaj kursu
dietetyka I stopnia - 490 zł
dietetyka I + II stopnia - 690 zł
dietetyka I + psychodietetyka - 690 zł
dietetyka I + II stopnia + psychodietetyka - 990 zł
Dane do FV
Wiadomość do nas
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Dziękujemy za zapis. 
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przesłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

W celu rezerwacji uczestnictwa w kursie należy wypełnić poniższy formularz.

Poznaj 10 POWODÓW, dlaczego wybrać kurs dietetyki I stopnia (podstawowy):

ZAPISZ SIĘ DO ZDROWEGO NEWSLETTERA

I ODBIERZ 50 ZŁ RABATU NA KURS!

KUP TERAZ

ZADZWOŃ

NAPISZ

KUP TERAZ

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

    mgr Katarzyna Kaszyca

mgr Izabela Dudzik

mgr Iwona Wanat

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

Niedługo znajdziesz nas także w Sosnowcu, Gliwicach i Bielsku-Białej.

GODZINY OTWARCIA:

 

poniedziałek 08:00 – 20:00
wtorek 08:00 – 20:00
środa 08:00 – 20:00
czwartek 08:00 – 20:00
piątek 08:00 – 16:00

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.