Jak wygląda kurs?


 

KURS DIETETYKI PODSTAWOWY pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu żywienia człowieka.

Po ukończeniu kursu dietetyki podstawowego (zaliczeniu egzaminu) otrzymujesz legalny certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu ze zdjęciem.

 

Wystawiony certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu pozwala na podjęcie legalnej pracy jako specjalista żywienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej (na życzenie wystawiamy certyfikat w języku angielskim oraz innych językach).

 

Ponieważ Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia (Centrum Kształcenia Ustawicznego) – posiada wpis do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych), również osoby posiadające status bezrobotnych mogą ubiegać się o zwrot kosztów szkolenia w Urzędzie Pracy.

Numer ewidencyjny wpisu RIS: 2.24/00211/2014.

Sprawdź wpis do RIS na stronie Urzędu Pracy. - KLIKNIJ TUTAJ. 

 

Zapisując się na kurs przydzielamy każdemu kursantowi indywidualnego dietetyka prowadzącego, który podczas trwania kursu odpowiada na pytania i udziela niezbędnych porad i konsultacji. Nie musisz czekać na zebranie się grupy szkoleniowej.
Nasz atut to indywidualne podejście do każdego kursanta.

 

ZAWÓD DIETETYKDietetyk jest specjalistą, który posiada wiedzę nie tylko z zakresu żywienia człowieka, ale również biochemii, anatomii, psychologii oraz medycyny. 
Celem pracy dietetyka jest prowadzenie terapii dietetycznej, zachęcanie do zmiany nawyków żywieniowych, szerzenie wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej oraz wspomaganie leczenia dietetycznego wielu chorób.
Klasyfikacja zawodów i specjalności wydana na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27.04.2010 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który w sposób usystematyzowany grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy.
Zgodnie z  klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy dietetyk został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 322001
Po zdanym egzamianie uczestnik kursu otrzymuje dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania zawodu dietetyka (sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 322001).

 

 

CO ZAWIERA KURS?


Kurs dietetyki podstawowy składa się z 5 sesji opracowanych w formie ponad 400 slajdów bogato ilustrowanych prezentacji multimedialnych oraz materiałów w formie e-booków (format pdf) zawartych w 16 skoroszytach (łącznie ponad 250 stron).

 

Materiały zawierają tabele, normy żywienia, przykłady jadłospisów, zadania.

Cały kurs trwa 50 h dydaktycznych.

Materiały otrzymujesz droga elektroniczną. Istnieje również możliwość wysłania materiałów pocztą polską (za dodatkową opłatą - zobacz cennik) – otrzymujesz wówczas 16 wydrukowanych książeczek i płytę z nagranymi prezentacjami oraz zadaniami.

 

NOWOŚĆ! Wykupując kurs w naszej placówce otrzymujesz GRATIS miesięczny dostęp do programu kcalmar, wraz z dokładną instrukcja obsługi programu w formie filmu i prezentacji.

 

Dostęp do najnowszego programu do  tworzenia jadłospisów kcalmar.pro - Pakiet Premium jest ważny przez miesiąc od momentu wprowadzenia kodu który otrzymasz wraz z wykupionym kursem.

 

Program jest dodatkiem ułatwiającym układanie jadłospisów, nie należy miesięcznego dostępu do programu wiązać z czasem trwania kursu, który jest uzależniony od indywidualnych możliwości kursantów. Jednakże program  kursu jest możliwy do przyswojenia w miesiąc czasu dlatego też, otrzymujecie Państwo miesięczny dostęp do programu kcalmar.  W przypadku realizowania kursu przez okres dłuższy niż miesiąc proponujemy Państwu dodatkową zniżkę na wykupienie kolejnego miesiąca programu (patrz poniżej). W razie pytań prosimy o kontakt.

 

 

Sprawdź jak to wygląda w praktyce tutaj - link na stronę https://kcalmar.com/accounts/dietitian/login/

 

A może korzystasz już z KCALMAR.PRO - jeśli tak mamy dla Ciebie zniżkowe kody na zakup programu kcalmarPRO.

Przy zakupie pojedynczego kursu - otrzymasz  10% zniżki

Przy wykupieniu 2 dowolnych kursów - otrzymasz 15 % zniżki

Przy zakupie 3 kursów - otrzymasz 20 % zniżki

OFERTA LIMITOWANA DO 28.02.2018 - mamy do rozdania 100 kodów.

 

Do kogo skierowany jest kurs (wymagania dla uczestników)?


Kurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych zdrowiem, zdrowym żywieniem, którzy wiążą swoja przyszłość zawodową z dietetyką i profilaktyką zdrowia. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby nie związane wcześniej z dietetyką ale także, lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci itp.

 

 

Co zyskujesz kończąc kurs?


Ukończenie kursu pozwala na podjęcie legalnej pracy jako specjalista żywienia we wszystkich krajach Unii Europejskiej (na życzenie wystawiamy certyfikat w języku angielskim oraz innych językach). Kurs upoważnia do podjęcia pracy w klubach fitness, ośrodkach sportu i rekreacji, gabinetach dietetycznych, sklepach ze zdrową żywnością.
Po ukończeniu kursu masz także prawo do prowadzenia własnej działalności gospodarczej związanej z dietetyką, suplementacją itp.
Kurs dietetyki online daje takie same kwalifikacje jak kurs stacjonarny.

 

 

KOSZT


CENA KURSU REGULARNA:

700 zł 490 zł

Cena promocyjna do 25.02.2018

Możesz dokonać zapłaty w dwóch  ratach.
W przypadku ceny regularnej (rata 1 - 400 zł , rata II - 300 zł),
w przypadku ceny promocyjnej (rata 1 - 290 zł , rata II - 200 zł).

 

 

Jak to wygląda w praktyce?


  1. W celu zgłoszenia na kurs - należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy .
  2. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na podany przez siebie adres mailowy wiadomość zwrotną,  zawierającą wszystkie niezbędne informacje dotyczące:  numeru konta by dokonać wpłaty, dietetyka prowadzącego, informacje o przesłaniu materiałów itd.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty - otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych. Możesz je pobrać lub zamówić pocztą.
  4. Po otrzymaniu materiałów szkoleniowych masz nielimitowany czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązanie zadań.
  5. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursantów, nie narzucamy reżimu czasowego.
  6. Każda sesja zawiera zestaw pytań i zadań na które uczestnik kursu jest zobowiązany udzielić odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłamy mailowo do dietetyka prowadzącego na kartach odpowiedzi które dołączone są do każdej sesji, dietetyk prowadzący po sprawdzeniu zadań przesyła informację o zaliczeniu poszczególnych sesji lub konieczności poprawienia zadań wg wskazówek których udzieli.
  7. Po zaliczeniu wszystkich sesji otrzymujesz informacje o zaliczeniu kursu.
  8. Dyplom oraz certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest pocztą polską do kilku dni od pozytywnego zakończenia kursu. (UWAGA: wysyłka dyplomu może ulec opóźnieniu jeśli nie otrzymaliśmy wcześniej zdjęcia niezbędnego do jego wyrobienia - wszelkie informacje o zdjęciu niezbędnym do wyrobienia dyplomu otrzymujesz w mailu potwierdzającym rejestracje)
  9. Na dyplomie nie ma informacji o formie ukończenia kursu.

 

 

 

 

 

ZOBACZ PROGRAM KURSU

 

 

KURS ONLINE: DIETETYKA I STOPNIA (PODSTAWOWY)

Poznaj 10 POWODÓW, dlaczego wybrać kurs dietetyki I stopnia (podstawowy):

ZAPISZ SIĘ DO ZDROWEGO NEWSLETTERA

I ODBIERZ 50 ZŁ RABATU NA KURS!

ZAPISZ SIĘ NA KURS

ZADZWOŃ

NAPISZ

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

Naszymi klientami są również mieszkańcy takich miast jak: Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała.

GODZINY OTWARCIA:

 

poniedziałek 08:00 – 20:00
wtorek 08:00 – 20:00
środa 08:00 – 20:00
czwartek 08:00 – 20:00
piątek 08:00 – 16:00

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS