POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

" ... Od stycznia do czerwca ubyło mnie 14 kg. Nawet nie przypuszczałam, że tak łatwo i bezboleśnie się z nimi pożegnam - mam nadzieję, że bezpowrotnie - dieta stabilizacyjna kończąca odchudzanie już się o to postara.

Często zadawano mi pytania czy było ciężko, czy jedzenie monotonne i niesmaczne? Nic z tych rzeczy- Pani Kasia tak ułożyła dla mnie posiłki (w oparciu o zrobione wcześniej badania stanu zdrowia), że były one pyszne, urozmaicone, a porcje obiadowe były naprawdę duże. Owszem, czasami zdarzały mi się mniejsze lub większe grzeszki w diecie, ale tylko szczera rozmowa z Panią Kasią i jej sposoby na zaradzenie temu ułatwiały narzucenie sobie dyscypliny.

Aha, jeszcze jedno- jeśli ktoś uważa że dzień bez słodyczy jest dniem straconym, nie musi się obawiać- powiem Wam w sekrecie, że w moim i córki jadłospisie widnieją nawet lody i ciastka :)(rzadko bo rzadko ale to zawsze coś - co uprzyjemni odchudzanie).

Pozdrawiam wszystkich potencjalnych odchudzonych

i namawiam- warto się zdecydować.

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"Zaczynam od dziś. Mamy poniedziałek 30 lipca. Bardzo dobra data bo jest to dokładnie 7 miesięcy od momentu krytycznego i do tego poniedziałek. Wczoraj przygotowałem sobie posiłki do pracy- zajęło mi wszystko pół godziny, a to dlatego, że do ugotowania miałem brązowy ryż, a on tyle się właśnie gotuje. Myślę, że przygotowanie i zapakowanie jedzenia na cały dzień nie powinien trwać dłużej niż 40 minut. Jest to naprawdę niedużo "zmarnowanego" czasu a jakie wspaniałe przyniesie korzyści. Dzięki uprzejmości Instytutu pozwolono mi podzielić się z Wami rezultatami mojej diety co mam nadzieję czynić regularnie. Nie zdradzając wszystkiego od razu zapraszam do komentowania oraz do śledzenia bloga."

EFEKTY KURACJI

 

W tym miejscu chcemy podzielić się z Wami sukcesami naszych pacjentów, którzy dzięki naszej pomocy i własnej konsekwencji zrealizowali swoje cele. Osoby, te niezwykle nam zaimponowały, dlatego warto opowiedzieć ich historie sukcesu, których będzie coraz więcej. Prezentowane rezultaty, to wyniki indywidualne, dlatego nie możemy dać gwarancji osiągnięcia podobnych efektów, ale możemy zapewnić, że pomożemy Ci najlepiej jak to możliwe. Reszta zależy od Ciebie!

15 października 2018
ŻYWNOŚĆ LIOFILIZOWANA – CO TO WŁAŚCIWIE ZNACZY? Zastanawiasz się co to właściwie jest liofilizacja? Polega ona na wysuszeniu produktu poprzez mrożenie. Proces ten jest możliwy tylko w warunkach przemysłowych.  Początki
03 sierpnia 2018
  Dieta na wakacjach All Inclusive.   Wakacje chyba każdemu kojarzą się z relaksem, wypoczynkiem i wyjazdami. Mamy więcej czasu dla siebie i na przemyślenia, dlatego często latem wyznaczamy sobie nowe cele.

W NASZYM ZDROWYM BLOGU

UMÓW SIĘ TELEFONICZNIE

NAPISZ DO NAS

Dołącz do nas na:

 

 

 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

"Patrząc na moje zdjęcie przed przejściem na zdrowy tryb odżywiania nie mogę uwierzyć jak człowiek mógł doprowadzić się do takiego stanu. No cóż, zdarzyć się może to każdemu. Urodziłam dwójkę wspaniałych chłopaków. Zajęłam się ich wychowaniem, a o sobie zapomniałam. Przyszedł taki moment, że stwierdziłam, że jestem jeszcze młoda i nie mogę tak wyglądać. Poprosiłam Panią Iwonę o ułożenie dla mnie zbilansowanej diety. Straciłam 21 kg 😁😁😁. Jestem za połowa celu. Początkowa waga wynosiła 104.7 kg teraz to już 83.8. Do mojego celu brakuje jeszcze koło 10 kg.Jem 5 posiłków dziennie. Nie jestem głodna wręcz przeciwnie niekiedy nie mogę zjeść tego wszystkiego co tam mam zaplanowane. Pani Iwonko - dziękuję Ci za wszystko😘😘😘. Polecam babkę, bo to co robi, robi z zaangażowaniem i pasją.

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

...bardzo dziekuję za pomoc!

 

Imię: Bartosz

Waga początkowa: 152 kg

Waga końcowa: 93 kg


Dietetyk prowadzący : Katarzyna Kaszyca

PROGRAM ODCHUDZAJĄCY  2 miesiące

PROGRAM ODCHUDZAJĄCY  3 miesiące

PROGRAM ODCHUDZAJĄCY  6 miesięcy

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

"Obecnie jestem na etapie diety stabilizacyjnej – równie prostej  w przygotowaniu i dopasowanej do moich upodobań, jak to było z dietą zasadniczą. Jadam regularnie, nie jestem głodna - tak samo jak w czasie odchudzania. Zmieniły się moje nawyki, bardziej świadomie robię zakupy i myślę o tym, co jem i ile jem. Jestem szczupła i wiem, że nie przytyję już nigdy w życiu, bo chcę nadal czuć się tak, jak teraz ( to naprawdę nie są tylko słowa, wierzcie mi)."

 

 

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"Przyczyną mojej wizyty w Instytucie Dietetyki i Promocji Zdrowia był mój problem zdrowotny - choruję na cukrzycę. Na razie jestem na tabletkach, ale boję się w przyszłości wstrzykiwania insuliny. Drugim problemem była moja nadwaga. W Instytucie pojawiłam się z wagą prawie 101kg. Poznałam tam Panią mgr Iwonę Wanat, która opracowała mi program żywieniowy, który uregulował mój poziom cukru. Stopniowo zaczęłam tracić na wadze. Zaczęłam od kwietnia 2018r. Cały czas jestem pod stałą co dwutygodniową kontrolą u Pani Iwony. Obecnie moja waga spadła i wynosi 80kg. Znacznie poprawiło się moje samopoczucie. Nie mam zadyszki wchodząc po schodach, opuchniętych stóp i rąk, a co najważniejsze zaczęłam się mieścić w swoje ubrania z czego jestem bardzo dumna. Na konsultacjach u Pani Iwony jestem zawsze przyjmowana grzecznie pogodnie i z wielkim szacunkiem."

 

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"Moja "przygoda" (bo tak mogę to nazwać) z odchudzaniem nie jest pierwszą tego rodzaju. Cztery lata temu zdecydowałam się na przejście na dietę, lecz po jej zakończeniu i dojściu do wymarzonego celu nastąpił w trybie natychmiastowym efekt jojo. Po tym czasie odważyłam się spróbować jeszcze raz, a znajoma poleciła mi Instytut Dietetyki i panią Kasię. Moja pierwsza wizyta była dla mnie bardzo stresująca- wiedziałam, że mam dużo kilogramów do zrzucenia, a po poprzedniej porażce miałam obawy czy dam sobie radę. Jednak Pani Kasia okazała się bardzo sympatyczną osobą, wytłumaczyła mi na czym polega cały przebieg odchudzania, co robię źle i dlaczego poprzednie odchudzanie zakończyło się efektem jojo ..."

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

Niedługo znajdziesz nas także w Sosnowcu, Gliwicach i Bielsku-Białej.

GODZINY OTWARCIA:

 

poniedziałek 08:00 – 20:00
wtorek 08:00 – 20:00
środa 08:00 – 20:00
czwartek 08:00 – 20:00
piątek 08:00 – 16:00

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.