POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

Witam. Chcę przedstawić moją historię z odchudzaniem. Odchudzam się odkąd pamiętam, przeszłam przez różne diety, takie jak dieta Dukana, punktową oraz wiele innych, aż w końcu za namową sąsiadki i z bezpłatnym zaproszeniem na pierwszą wizytę trafiłam do Pani dietetyk Dudzik. Wykupiłam dietę 2 miesięczną i na tej diecie schudłam przez 2 miesiące 9kg. Bardzo polecam panią Izę. Słucha co do niej się mówi, układa dietę pod daną osobę, wedle preferencji żywieniowych. Po 2 miejscach czuję się bardzo dobrze i wiem mniej więcej co mogę jeść, a z czego mam zregenerować. Obecnie jestem na diecie stabilizacyjnej i trzymam wagę. Przed przystąpieniem do diety ważyłam 76,5kg. Obecnie ważę 67kg i mam nadzieję, że tą wagę w końcu utrzymam. Na dowód pokazuję zdjęcia przed i po, mam nadzieję, że widać różnicę. Jeśli mam komuś polecić, to warto skorzystać z usług Pani Izabeli Dudzik, mojego kochanego anioła."

"Obecnie jestem na etapie diety stabilizacyjnej – równie prostej  w przygotowaniu i dopasowanej do moich upodobań, jak to było z dietą zasadniczą. Jadam regularnie, nie jestem głodna - tak samo jak w czasie odchudzania. Zmieniły się moje nawyki, bardziej świadomie robię zakupy i myślę o tym, co jem i ile jem. Jestem szczupła i wiem, że nie przytyję już nigdy w życiu, bo chcę nadal czuć się tak, jak teraz ( to naprawdę nie są tylko słowa, wierzcie mi )."

"Przyczyną mojej wizyty w Instytucie Dietetyki i Promocji Zdrowia był mój problem zdrowotny - choruję na cukrzycę. Na razie jestem na tabletkach, ale boję się w przyszłości wstrzykiwania insuliny. Drugim problemem była moja nadwaga. W Instytucie pojawiłam się z wagą prawie 101kg. Poznałam tam Panią mgr Iwonę Wanat, która opracowała mi program żywieniowy, który uregulował mój poziom cukru. Stopniowo zaczęłam tracić na wadze. Zaczęłam od kwietnia 2018r. Cały czas jestem pod stałą co dwutygodniową kontrolą u Pani Iwony. Obecnie moja waga spadła i wynosi 80kg. Znacznie poprawiło się moje samopoczucie. Nie mam zadyszki wchodząc po schodach, opuchniętych stóp i rąk, a co najważniejsze zaczęłam się mieścić w swoje ubrania z czego jestem bardzo dumna. Na konsultacjach u Pani Iwony jestem zawsze przyjmowana grzecznie pogodnie i z wielkim szacunkiem."

 

 

 

"Moja "przygoda" (bo tak mogę to nazwać) z odchudzaniem nie jest pierwszą tego rodzaju. Cztery lata temu zdecydowałam się na przejście na dietę, lecz po jej zakończeniu i dojściu do wymarzonego celu nastąpił w trybie natychmiastowym efekt jojo. Po tym czasie odważyłam się spróbować jeszcze raz, a znajoma poleciła mi Instytut Dietetyki i panią Kasię. Moja pierwsza wizyta była dla mnie bardzo stresująca- wiedziałam, że mam dużo kilogramów do zrzucenia, a po poprzedniej porażce miałam obawy czy dam sobie radę. Jednak Pani Kasia okazała się bardzo sympatyczną osobą, wytłumaczyła mi na czym polega cały przebieg odchudzania, co robię źle i dlaczego poprzednie odchudzanie zakończyło się efektem jojo ..."

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"...Od stycznia do czerwca ubyło mnie 14 kg. Nawet nie przypuszczałam, że tak łatwo i bezboleśnie się z nimi pożegnam- mam nadzieję, że bezpowrotnie- dieta stabilizacyjna kończąca odchudzanie już się o to postara.

 

Często zadawano mi pytania czy było ciężko, czy jedzenie monotonne i niesmaczne? Nic z tych rzeczy- Pani Kasia tak ułożyła dla mnie posiłki (w oparciu o zrobione wcześniej badania stanu zdrowia), że były one pyszne, urozmaicone, a porcje obiadowe były naprawdę duże. Owszem, czasami zdarzały mi się mniejsze lub większe grzeszki w diecie, ale tylko szczera rozmowa z Panią Kasią i jej sposoby na zaradzenie temu ułatwiały narzucenie sobie dyscypliny."

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"Zaczynam od dziś. Mamy poniedziałek 30 lipca. Bardzo dobra data bo jest to dokładnie 7 miesięcy od momentu krytycznego i do tego poniedziałek. Wczoraj przygotowałem sobie posiłki do pracy- zajęło mi wszystko pół godziny, a to dlatego, że do ugotowania miałem brązowy ryż, a on tyle się właśnie gotuje. Myślę, że przygotowanie i zapakowanie jedzenia na cały dzień nie powinien trwać dłużej niż 40 minut. Jest to naprawdę niedużo "zmarnowanego" czasu a jakie wspaniałe przyniesie korzyści. Dzięki uprzejmości Instytutu pozwolono mi podzielić się z Wami rezultatami mojej diety co mam nadzieję czynić regularnie. Nie zdradzając wszystkiego od razu zapraszam do komentowania oraz do śledzenia bloga."

EFEKTY KURACJI

 

W tym miejscu chcemy podzielić się z Wami sukcesami naszych pacjentów, którzy dzięki naszej pomocy i własnej konsekwencji zrealizowali swoje cele. Osoby, te niezwykle nam zaimponowały, dlatego warto opowiedzieć ich historie sukcesu, których będzie coraz więcej. Prezentowane rezultaty, to wyniki indywidualne, dlatego nie możemy dać gwarancji osiągnięcia podobnych efektów, ale możemy zapewnić, że pomożemy Ci najlepiej jak to możliwe. Reszta zależy od Ciebie!

05 marca 2019
SKUTECZNE SPOSOBY NA ZAKWASY - JAK POZBYĆ SIĘ BÓLI MIĘŚNI. Zespół opóźnionego bólu mięśniowego – zakwasy. Pojawiają się zwykle po treningu. Skąd jednak biorą się zakwasy i jak im zapobiegać?
05 marca 2019
JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWY TRENING NA BIEŻNI?  Bieżnia to jedna z najczęściej użytkowanych maszyn na siłowni. Bez poznania podstawowych zasad treningu możemy jednak niewiele osiągnąć. Jak zacząć trenować na bieżni,

W NASZYM ZDROWYM BLOGU

UMÓW SIĘ TELEFONICZNIE

NAPISZ DO NAS

Dołącz do nas na:

 

 

 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

"Patrząc na moje zdjęcie przed przejściem na zdrowy tryb odżywiania nie mogę uwierzyć jak człowiek mógł doprowadzić się do takiego stanu. No cóż, zdarzyć się może to każdemu. Urodziłam dwójkę wspaniałych chłopaków. Zajęłam się ich wychowaniem, a o sobie zapomniałam. Przyszedł taki moment, że stwierdziłam, że jestem jeszcze młoda i nie mogę tak wyglądać. Poprosiłam Panią Iwonę o ułożenie dla mnie zbilansowanej diety. Straciłam 21 kg 😁😁😁. Jestem za połowa celu. Początkowa waga wynosiła 104.7 kg teraz to już 83.8. Do mojego celu brakuje jeszcze koło 10 kg.Jem 5 posiłków dziennie. Nie jestem głodna wręcz przeciwnie niekiedy nie mogę zjeść tego wszystkiego co tam mam zaplanowane. Pani Iwonko - dziękuję Ci za wszystko😘😘😘. Polecam babkę, bo to co robi, robi z zaangażowaniem i pasją.

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

...bardzo dziekuję za pomoc!

 

Imię: Bartosz

Waga początkowa: 152 kg

Waga końcowa: 93 kg

Dietetyk prowadzący : Katarzyna Kaszyca

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

POZNAJ PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

"Pan Robert trafił do nas w 2014 roku z wagą 137,3 kg. Do końca 2015 roku udało mu się osiągnąć wagę 111,1 kg. Po prawie dwuletniej przerwie Pan Robert wrócił do nas pod koniec 2017 z wagą 118,3 kg, aby do października 2018 osiągnąć wagę 105,2 kg.

Pan Robert dzięki pomocy dietetyk Katarzyny Kaszycy zrzucił łącznie 32,1 kg."

"Od pazdziernika do czerwca moja waga zmniejszyła się o 20 kg:)
Myślałam,że będzie to bardzo trudne,że nie dam rady.Okazało się,że posiłki,które przygotowała dla mnie Pani Iwona Wanat nie powodowały u mnie uczucia głodu.Wręcz przeciwnie,systematyczne jedzenie małych porcji,powodowały,że czułam się syta.Przygotowanie posiłków na cały dzień zajmowało mi ok.1 godziny.Dieta była urozmaicona,zgodna z moimi sugestiami co lubię a czego nie.Jedyny minus to konieczność wymiany całej garderoby:),ale myślę,że żadna kobieta nie będzie z tego powodu narzekać :) Polecam!!!"

 

"Przygodę z Instytutem Dietetyki rozpoczynałam dwukrotnie. W 2017 roku z wagą 106,5kg, wraz z Panią Iwoną udało się zrzucić wagę do 94kg. Kolejna próba rozpoczęła się w listopadzie 2018 z wagą 98,2kg i do końca czerwca udało się osiągnąć wagę 89,6kg. Na minusie juz ponad 16kg i obiecuję,że będzie więcej. Dieta przygotowana jest pod wyniki badań jak i preferencje żywieniowe. Wszystkie uwagi do diety są przyjmowane i modyfikowane, by dieta była przyjemnością ,a nie przykrym obowiązkiem. Wizyty kontrolne są przeprowadzane w miłej atmosferze i motywują do dalszego działania mimo pojawiających się niepowodzeń. Do zobaczenia przy kolejnym podsumowaniu."

"Ze względu na nadciśnienie i ciągłe zmęczenie zdecydowałam się na wizytę w Instytucie Dietetyki. Panią dietetyk Izabelę Dudzik znalazłam przez „znanylekarz.pl”. Bardzo sympatyczna osoba, która przygotowała moją dietę w oparciu o wyniki badań i oczywiście moje upodobania żywieniowe. Mój indywidualny program żywieniowy rozpoczęłam w styczniu 2019 r. z wagą 94 kg, po pierwszych dwóch tygodniach moja waga spadła o 5 kg i to była dla mnie zachęta do dalszego odchudzania..."

"Wprost nie do uwierzenia jest jak jeden dzień i decyzja mogą odmienić życie. Do instytutu trafiłam po krótkiej rozmowie z koleżanką na zabawie sylwestrowej gdzie każdy o północy przyjął wezwanie na Nowy Rok. Obiecaliśmy sobie ze znajomymi za rok spotkać się i przedstawić co udało Nam się osiągnąć. No i stało się . w lutym 2018 umówiłam się na wizytę w Instytucie dietetyki. Z optymizmem ruszyłam do boju. Moja waga wyjściowa wynosiła 80 kg. Bardzo motywujące były dla mnie w walce z nadwagą co dwutygodniowe spotkania z Panią Dietetyk Iwoną Wanat , która za wyjątkiem cennych uwag i nowych materiałów dodawała otuchy i wsparcia w odchudzaniu..." 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

GABINET W BYTOMIU

 

ul. Stanisława Moniuszki 20
41-902 Bytom

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek 08:00 – 16:00
wtorek 08:00 – 16:00
środa 12:00 – 20:00
czwartek 12:00 – 20:00
piątek 12:00 – 16:00

Inne godziny pracy rejestracji są uzależnione od godzin pracy dietetyków.

 

 

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

Twój e-mail
ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.