Do kogo skierowany jest kurs dietetyki sportowej?


Kurs skierowany jest głównie dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie dietetyki sportowej. Zapraszamy trenerów personalnych, instruktorów fitness, dietetyków, psychologów żywienia, lekarzy, oraz wszystkich interesujących się aspektami żywienia w sporcie.

 

Ponieważ Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia (Centrum Kształcenia Ustawicznego) – posiada wpis do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych), również osoby posiadające status bezrobotnych mogą ubiegać się o zwrot kosztów szkolenia w Urzędzie Pracy.

Numer ewidencyjny wpisu RIS: 2.24/00211/2014. (do końca roku 2018)

Od roku 2019 obowiązuje numer RIS: 2.24/00168/2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co zyskujesz kończąc kurs?


KURS DIETETYKI SPORTOWEJ pozwala na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu żywienia w sporcie oraz suplementacji.

 

Po ukończeniu kursu otrzymujesz legalny certyfikat oraz dyplom - legitymację ukończenia kursu ze zdjęciem.

 

Po zaliczeniu kursu kursanci mają prawo do:

 • Samodzielnego układania diet i programów żywieniowych dla sportowców (redukcja masy ciała, budowanie masy mięśniowej),

 • Konsultowania sportowców w zakresie suplementacji i odżywek dla sportowców,

 • Prowadzenia indywidualnych konsultacji ze sportowcami,

 • Prowadzenia warsztatów i szerzenia edukacji o tematyce dietetyki sportowej w klubach fitness, siłowniach  i ośrodkach sportu i rekreacji.

 

Co daje ukończenie takiego kursu?

- zwiększasz swoje kwalifikacje zawodowe,

- masz możliwość prowadzenia swojej działalności związanej z żywieniem i dietetyką sportową,

- masz możliwość udzielania porad związanych ze zdrowym odżywianiem oraz układania jadłospisów dla sportowców.

 

Zapisując się na kurs przydzielamy każdemu kursantowi indywidualnego dietetyka prowadzącego, który podczas trwania kursu odpowiada na pytania i udziela niezbędnych porad i konsultacji. Nie musisz czekać na zebranie się grupy szkoleniowej.
Nasz atut to indywidualne podejście do każdego kursanta.

 

 

https://instytutdietetyki.pl/lib/o7q9sa/list-isrjs46n.png

Co otrzymujesz wykupując kurs ?


Kurs dietetyki sportowej jest podzielony na 3 części.

 

I część - dotyczy podstaw dietetyki sportowej, w której szczegółowo omawiamy pojęcie treningu i jego składowych, pokażemy jak ustalić zapotrzebowanie energetyczne sportowca, w jaki sposób dobrać ilość poszczególnych składników odżywczych, jak ocenić odwodnienie organizmu. Ponad to I cześć kursu skupia się na ukazaniu propozycji posiłków przed i potreningowych oraz sposobach wyregulowania  niedoborów witamin i składników odżywczych u sportowców. (czytaj szczegółowy program kursu)

 

II część - czyli sportowiec w gabinecie dietetyka. Ta cześć kursu omawia szczegóły pracy dietetyka ze sportowcem. Dietetycy prowadzący kurs to wieloletni praktycy, którzy ukazali w jaki sposób odbywa się wizyta sportowca u dietetyka. Przedstawimy: metodykę planowania jadłospisów dla sportowców, pokażemy w jaki sposób  prawidłowo przeprowadzić wywiad żywieniowy i lekarski. Podpowiemy jakie badania laboratoryjne ułatwiają dobranie suplementacji. Przedstawimy najczęściej zadawane pytania i błędy popełniane przez dietetyków. Wreszcie omówmy analizę składu ciała i jej zasadność stosowania u sportowców. Zobaczysz też przykładowe wyniki analizy składu ciała metoda BIA prawdziwych pacjentów. Pokażemy wiedzę podpartą rzetelnymi badaniami. (czytaj szczegółowy program kursu)

 

III cześć - suplementacja w sporcie. W tej części kursu zostały omówione wybrane suplementy oraz ich działanie. Pokażemy zasadność ich stosowania podpierając się badaniami medycznymi. (czytaj szczegółowy program kursu).

 

Materiały które otrzymujesz online to:

- plik PDF do wydruku w formie książki (zawiera dodatki tj: przykładowe wyniki analizy składu ciała prawdziwych pacjentów, tabele wydatku energetycznego w wybranych dyscyplinach sportowych  i in.),

- podsumowanie kursu zawarte w prezentacji multimedialnej PPT. (Prezentacja zawiera najważniejsze wzory i tabele ułatwiające zapamiętanie  najważniejszych treści kursu),

- karty odpowiedzi - na których należy odesłać rozwiązane zadania do dietetyka prowadzącego,

- wykupując kurs w naszej placówce możesz otrzymać GRATIS miesięczny dostęp do programu kcalmar, wraz z dokładną instrukcja obsługi programu w formie filmu i prezentacji, program ułatwia wykonanie zadań zawartych w kartach odpowiedzi,

- ponad to przydzielony zostaje indywidualny dietetyk prowadzący, który jest opiekunem kursu i  odpowiada na wszelkie pytania związane z kursem.

 

Materiały drukowane będą dostępne już wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

Kurs dietetyki sportowej to 30 h dydaktycznych wiedzy!

 

https://instytutdietetyki.pl/lib/o7q9sa/list-isrjs46n.png

DODATKI DO KURSU

 

Wykupując kurs w naszej placówce możesz otrzymać GRATIS miesięczny dostęp do programu kcalmar oraz dietetyk.pro.

Bezpłatny, miesięczny dostęp do programu jest przeznaczony wyłącznie dla nowych użytkowników. Dostęp do programu przydzielany jest po wcześniejszej weryfikacji konta odpowiednio przez zespół kcalmar lub zespół dietetyk.pro.

 

    

 

Programy te są dodatkiem ułatwiającym układanie jadłospisów, nie należy miesięcznego dostępu do programów wiązać z czasem trwania kursu, który jest uzależniony od indywidualnych możliwości kursantów. Jednakże program kursu jest możliwy do przyswojenia w miesiąc czasu dlatego też, otrzymujecie Państwo miesięczny dostęp do programu. W przypadku realizowania kursu przez okres dłuższy niż miesiąc proponujemy Państwu dodatkową zniżkę na wykupienie kolejnego miesiąca wybranego programu.

 

 

KOSZT


CENA KURSU REGULARNA:

399 zł 299 zł

Cena promocyjna do 05.04.2020 r.

 

 

 

 

 

 

DIETETYCY PROWADZĄCY


 

 

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS ONLINE: DIETETYKA SPORTOWA

Imię i nazwisko
Adres
Twój e-mail
Telefon
PESEL
Miejsce urodzenia
Płatność ratalna
TAK
NIE
Rodzaj kursu
psychodietetyka - 350 zł
psychodietetyka + dietetyka I stopnia - 690 zł
psychodietetyka + dietetyka II stopnia - 690 zł
psychodietetyka + dietetyka I + II stopnia - 990 zł
Dane do FV
Twoja wiadomość
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W celu rezerwacji uczestnictwa w kursie należy wypełnić poniższy formularz.

Przesłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z zapisaniem się na wybrany termin, jednak w przypadku dostępności tego terminu przysługuje gwarancja pierwszeństwa. O potwierdzeniu lub zaproponowaniu ostatecznego terminu poinformujemy telefonicznie oraz mailowo. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata  zaliczki w kwocie 100 zł na podstawie przesłanej faktury.

ZAPISZ SIĘ DO ZDROWEGO NEWSLETTERA

I ODBIERZ 50 ZŁ RABATU NA KURS!

ZADZWOŃ

KUP TERAZ

NAPISZ

KUP TERAZ

tel. 787 323 370

NAPISZ DO NAS

SKLEP ONLINE

mgr Katarzyna Kaszyca

Sprawdź opinie o prowadzącej.

mgr Izabela Dudzik

Sprawdź opinie o prowadzącej.

 

Dietetyk prowadzący przydzielany jest losowo. Nie ma możliwości wyboru dietetyka prowadzącego. O tym jaki dietetyk będzie prowadził Twój kurs zostaniesz poinformowany po opłaceniu kursu wraz z otrzymaniem materiałów szkoleniowych.

Dietetyk prowadzący przydzielany jest losowo. Nie ma możliwości wyboru dietetyka prowadzącego. O tym jaki dietetyk będzie prowadził Twój kurs zostaniesz poinformowany po opłaceniu kursu wraz z otrzymaniem materiałów szkoleniowych.

 

Jak to wygląda w praktyce?


 1. Aby zakupić kurs kliknij KUP TERAZ. Strona przekieruje Cię do naszego sklepu gdzie możesz wybrać interesujący Cię kurs lub pakiet kursów.
 2. UWAGA! Jeżeli potrzebujesz fakturę prosimy o wpisanie w uwagach danych do faktury!                                                                                          Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany email z prośbą u uzupełnienie danych do dyplomu i certyfikatu. Prosimy o jego wypełnienie, ponieważ bez tego nie będziemy mogli wystawić dokumentów po zaliczeniu kursu.
 3. Po opłaceniu kursu dostaniesz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz kod na miesięczny dostęp do programu KCALMAR.
 4. Materiały w wersji drukowanej (jeżeli zostały one dodatkowo zamówione) wysyłane są do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.
 5. Po otrzymaniu materiałów szkoleniowych masz nielimitowany czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązanie zadań.
 6. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursantów, nie narzucamy reżimu czasowego.
 7. Do kursu dołączone są karty odpowiedzi z zestawem pytań i zadań, na które uczestnik kursu jest zobowiązany udzielić odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłamy mailowo do dietetyka prowadzącego na kartach odpowiedzi, które dołączone są do kursu, dietetyk prowadzący po sprawdzeniu zadań przesyła informację o zaliczeniu lub konieczności poprawienia zadań wg wskazówek, których udzieli.
 8. Po zaliczeniu wszystkich zadań otrzymujesz informacje o zaliczeniu kursu.
 9. Adres podany w formularzu kontaktowym jest adresem na, który wysyłamy materiały szkoleniowe wraz z certyfikatem i dyplomem.
 10. Dyplom oraz certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest pocztą polską do 21 dni roboczych, od momentu otrzymania zdjęcia po zaliczeniu kursu. (UWAGA: wysyłka dyplomu może ulec opóźnieniu, jeśli nie otrzymaliśmy wcześniej zdjęcia niezbędnego do jego wyrobienia - wszelkie informacje o zdjęciu niezbędnym do wyrobienia dyplomu otrzymujesz w mailu potwierdzającym rejestracje).
 11. W przypadku wykupienia pakietu kursów w promocyjnej cenie certyfikaty i dyplomy wysyłamy wszystkie razem po ukończeniu wszystkich wykupionych kursów z pakietu.
 12. Kursant otrzymuje certyfikat w j. polskim i j. angielskim. Dyplom wystawiany jest tylko w j. polskim. - Obowiązuje od 01.07.2018r.
 13. Na dyplomie nie ma informacji o formie ukończenia kursu.

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MATERIAŁÓW!

Po zaksięgowaniu wpłaty przesłany zostanie e-mail potwierdzający zrealizowanie zakupu, który będzie zawierał link do szczegółów Twojego zamówienia. Pod tym linkiem pojawi się plik z dostępem do materiałów szkoleniowych, który należy pobrać i postępować według instrukcji.

Jak to wygląda w praktyce?


 1. Aby zakupić kurs kliknij KUP TERAZ. Strona przekieruje Cię do naszego sklepu gdzie możesz wybrać interesujący Cię kurs lub pakiet kursów.
 2. UWAGA! Jeżeli potrzebujesz fakturę prosimy o wpisanie w uwagach danych do faktury!                                                                                          Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany email z prośbą u uzupełnienie danych do dyplomu i certyfikatu. Prosimy o jego wypełnienie, ponieważ bez tego nie będziemy mogli wystawić dokumentów po zaliczeniu kursu.
 3. Po opłaceniu kursu dostaniesz dostęp do materiałów szkoleniowych oraz kod na miesięczny dostęp do programu KCALMAR.
 4. Materiały w wersji drukowanej (jeżeli zostały one dodatkowo zamówione) wysyłane są do 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.
 5. Po otrzymaniu materiałów szkoleniowych masz nielimitowany czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiązanie zadań.
 6. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursantów, nie narzucamy reżimu czasowego.
 7. Do kursu dołączone są karty odpowiedzi z zestawem pytań i zadań, na które uczestnik kursu jest zobowiązany udzielić odpowiedzi. Odpowiedzi wysyłamy mailowo do dietetyka prowadzącego na kartach odpowiedzi, które dołączone są do kursu, dietetyk prowadzący po sprawdzeniu zadań przesyła informację o zaliczeniu lub konieczności poprawienia zadań wg wskazówek, których udzieli.
 8. Po zaliczeniu wszystkich zadań otrzymujesz informacje o zaliczeniu kursu.
 9. Adres podany w formularzu kontaktowym jest adresem na, który wysyłamy materiały szkoleniowe wraz z certyfikatem i dyplomem.
 10. Dyplom oraz certyfikat ukończenia kursu wysyłany jest pocztą polską do 21 dni roboczych, od momentu otrzymania zdjęcia po zaliczeniu kursu. (UWAGA: wysyłka dyplomu może ulec opóźnieniu, jeśli nie otrzymaliśmy wcześniej zdjęcia niezbędnego do jego wyrobienia - wszelkie informacje o zdjęciu niezbędnym do wyrobienia dyplomu otrzymujesz w mailu potwierdzającym rejestracje).
 11. W przypadku wykupienia pakietu kursów w promocyjnej cenie certyfikaty i dyplomy wysyłamy wszystkie razem po ukończeniu wszystkich wykupionych kursów z pakietu.
 12. Kursant otrzymuje certyfikat w j. polskim i j. angielskim. Dyplom wystawiany jest tylko w j. polskim. - Obowiązuje od 01.07.2018r.
 13. Na dyplomie nie ma informacji o formie ukończenia kursu.

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MATERIAŁÓW!

Po zaksięgowaniu wpłaty przesłany zostanie e-mail potwierdzający zrealizowanie zakupu, który będzie zawierał link do szczegółów Twojego zamówienia. Pod tym linkiem pojawi się plik z dostępem do materiałów szkoleniowych, który należy pobrać i postępować według instrukcji.

ZOBACZ PROGRAM KURSU

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia by SPECTRUM MARKETING © 2016

  +48 787 323 370

 

    rejestracja@instytutdietetyki.pl

 

GABINET W TYCHACH

 

ul. Owczarska 9
43-100 Tychy

 

 

 

 

 

GABINET W KATOWICACH

 

ul. Podgórna 4
40-008
Katowice

GABINET W ZABRZU

 

ul. Wolności 338b
41-811 Zabrze

GABINET W BYTOMIU

 

ul. Stanisława Moniuszki 20
41-902 Bytom

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek 08:00 – 16:00
wtorek 08:00 – 16:00
środa 12:00 – 20:00
czwartek 12:00 – 20:00
piątek 12:00 – 16:00

Inne godziny pracy rejestracji są uzależnione od godzin pracy dietetyków.

 

 

 

NASZE SIEDZIBY

DOŁĄCZ DO NAS W SIECI:

KONTAKT:

Nasi Partnerzy:

 

DANE DO PRZELEWÓW:

 

Instytut Dietetyki i Promocji Zdrowia

41-409 Mysłowice, Kosztowska 27

ING BANK ŚLĄSKI: 50 1050 1399 1000 0091 4749 5429


Kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW
IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NOWINAMI O ZDROWYM ŻYCIU?

ZAPISZ SIĘ DO
ZDROWEGO NEWSLETTERA

Twój e-mail
ZAPISZ MNIE
ZAPISZ MNIE
Witaj w Naszym gronie :)
Jeżeli nie podasz nam swojego maila, to nie
mamy jak do Ciebie pisać.